NP Company 15Mbit Şirketlere Özel Bağlantı

NP Company 10Mbit Şirketlere Özel Bağlantı

NP Company Lite paketi 10Mbit Download ve 5Mbit Upload hızına sahiptir. Bu paketler Sınırsız/Kotasız Veri kullanımına sahiptir. Bu paket 8 Kameraya kadar olan kayıt sistemlerini uzaktan izlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

6,450 / Yıllık
645 / Aylık
NP Company 20Mbit Şirketlere Özel Bağlantı

NP Company 15Mbit Şirketlere Özel Bağlantı

NP Company Standart paketi 15Mbit Download ve 5Mbit Upload hızına sahiptir. Bu paketler Sınırsız/Kotasız Veri kullanımına sahiptir. Bu paket 16 Kameraya kadar olan kayıt sistemlerini uzaktan izlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

11,050 / Yıllık
1,105 / Aylık

Şirketlere Özel Bağlantılarda belirtilen hızlar bulunduğunuz lokasyon, hava koşulları, sinyal kirliliği ve bulunduğunuz lokasyondaki istasyon yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Bu paketlerde belirtilen kamera sistemlerinde 1 Mp çözünürlüğe sahip kameralar kullanılarak test edilmiştir.

FreeNet teknolojisi ile tanıştınız mı?

FreeNet teknolojisi ile tanıştınız mı?

Onbine yakın abonemiz, FreeNet in üstün performans ve kalite deneyimini yaşıyor.

FreeNet’de sizin daha iyi, daha yenilikçi ve daha teknolojik bir hizmet almanız için çalışan kocaman bir ekip var. Sizde internet bağlantınızı hemen FreeNet 'ın sınırlar ötesi dünyasına taşıyın, sınırsız, teknolojik ve hayatı kolaylaştıran çözümler ile tanışın.

Kurumsal bağlantı seçeneklerimiz için 0548 888 6423 numaralı telefondan bize ulaşınız. Kurumsal Paketlerimiz