Apartmanınızdaki kablo karmaşasından usandınız mı?

Apartmanınızdaki kablo karmaşasından usandınız mı?

Tüm apartmanı tek bir sisteme bağlayıp kablo karmaşasına son veriyoruz.

FreeNet’in apartman kurulumları sayesinde apartmanınızdaki karmaşaya son veriyoruz. Tüm daireleri tek bir sisteme bağlayıp sizi karmaşık kablo düzenlerinden kurtarıyoruz. İnternet bağlantınızı hemen FreeNet ‘ın sınırlar ötesi dünyasına taşıyın, sınırsız, teknolojik ve hayatı kolaylaştıran çözümler ile tanışın.

FreeNet teknolojisi ile tanıştınız mı?

APT Lite Bireysel Apartman Bağlantısı

APT Lite bağlantımızda üst limiti olmayan bir hızınız olacaktır. Bu paketimizde saat 00:00 ile saat 16:00 arası hız kaybına uğramadan sınırsız veri indirme şansınız olacaktır. Ancak kullanımın yoğunlaşacağı saat 16:00 dan sonra 1GB kullanım sonrası hızınız 1.5Mbit e düşecektir. Bu sabitlemeler saat 00:00' da sıfırlanacaktır ve hızınız limitsiz hale gelecektir.

APT Standart Bireysel Apartman Bağlantısı

APT Standart Bireysel Apartman Bağlantısı

APT Standart bağlantımızda üst limiti olmayan bir hızınız olacaktır. Bu paketimizde saat 00:00 ile saat 16:00 arası hız kaybına uğramadan sınırsız veri indirme şansınız olacaktır. Ancak kullanımın yoğunlaşacağı saat 16:00 dan sonra 1.5GB kullanım sonrası hızınız 3Mbit e düşecektir. Bu sabitlemeler saat 00:00' da sıfırlanacaktır ve hızınız limitsiz hale gelecektir.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizleri arayınız. Apartman bağlantıları sadece bütün apartman sisteme dahil edileceği zaman kullanılabilir. Bunun dışında tek bir daireye apartman bağlantısı uygulanamaz.

Kurumsal bağlantı seçeneklerimiz için 0548 888 6423 numaralı telefondan bize ulaşınız. Kurumsal Paketlerimiz